« شرکت خدمات پزشکی و بازرگانی درمان پژوه »

« وارد کننده ، تولید کننده و نمایندگی لوازم و تجهیزات پزشکی »« درباره شرکت درمان پژوه بیشتر بدانیم »


نحوه فعالیت ما در عرصه تجهیزات پزشکی

شرکت پزشکی درمان پژوه یکی از شرکتهای تولیدکننده و واردکننده محصولات DP.co در زمینه تجهیزات پزشکی و بیمارستانی و درمانی می باشد که به واسطه نگرش بالای مدیران همواره به عنوان یکی از برترین شرکتهای تولید کننده و واردکننده رسالت خود را در راه خدمت به جامعه پزشکی و بیماران انجام داده و همچنان به این وظیفه انسانی پایبند میباشد.

این شرکت از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه واردات و توزیع تجهیزات پزشکی آغاز کرد و به یاری خداوند متعال توانست در سال 1386 فاز اول تولیدات خود را آغاز کند و در حال حاضر به یاری پروردگار فاز دوم تولیدات نیز در شرف افتتاح میباشد.


تخصص ما در ارزیابی بازار , خواسته های مشتری , ارسال به موقع و ایجاد عملیات هماهنگ و یکپارچه فی مابین خرید ارزان و عرضه زیر قیمت بازار است که توانسته در رشد درآمد , بهبود سودآوری و رقابت بهتر به ما کمک کرده باشد و در کنار آن رضایتمندی مشتری از خرید اجناس با کیفیت و دارای ضمانت معتبر را به همراه داشته است. که این خود اعتباری بزرگ برای گروه ماست.

درباره وب سایت

گروه پزشکی درمان پژوه در این وب سایت کالاهای موجود خود را با واضح ترین عکس ها و توضیحات به شما مصرف کننده و همکار گرامی معرفی میکند. این سایت توسط همکاران بخش فناوری ارتباطات طوری طراحی شده که شما بیننده گرامی بتوانید به راحتی کالای مورد نظر خود را بیابید.


امید است به بهترین نحو که سزاوار شما مشتریان است بتوانیم به شما خدمت کنیم

ارادتمند شما

« شرکت درمان پژوه »

« منتظر تماس شما هستیم »

نشانی : تهران، خیابان ولی عصر، نرسیده به سه راه جمهوری، بن بست صفاری پلاک 9، واحد9
کدپستی 1316767431

تلفن : (12 خط)66401410

ساعات کار پرسنل از ساعت 9:30 الی 18:30 میباشد

پست الکترونیکی : mashayekhihamidreza@gmail.com

ارتباط با بخش فروش darman_pazhooh1@

برای عضویت در کانال تلگرام شرکت کلیک کنید
کلیه حقوق این وب سایت برای شرکت درمان پژوه محفوظ است
Designed By Baloot Web